World Hunter Field Target Championship 2022
World Hunter Field Target Championship 2022
World Hunter Field Target Championship 2022
World Hunter Field Target Championship 2022
World Hunter Field Target Championship 2022
Maximális versenyzői létszám: 240
Elfogadott nevezések: 149

Elfogadott nevezések (Nevezési díj fizetve)


ID Név  Ország  Fegyver típus Nem Kategória
1 160 Crugnola Cesare CHE PCP 16J férfi OPEN
2 39 Oldřich Šimčík CZE PCP 16J férfi VETERAN
3 41 Vicher Jakub CZE PCP 16J férfi OPEN
4 48 Peřina Ivo CZE PCP 16J férfi OPEN
5 62 Vladimír Kvapil CZE PCP 16J férfi OPEN
6 65 Mikulecký Aleš CZE PCP 16J férfi VETERAN
7 78 Miroslav Trudič CZE PCP 16J férfi VETERAN
8 90 Růžičková Marta CZE PCP 16J WOMEN
9 91 Vávra Petr CZE PCP 16J férfi OPEN
10 94 Martin Valchář CZE PCP 16J férfi OPEN
11 96 Indruch Michal CZE PCP 16J férfi OPEN
12 98 Janko Ludvík CZE PCP 16J férfi VETERAN
13 113 Pavlosková Katarína CZE PCP 16J WOMEN
14 129 Ratislav Petr CZE PCP 16J férfi VETERAN
15 136 Fousek Jiří CZE PCP 16J férfi VETERAN
16 187 Vydařelý Jiří CZE PCP 16J férfi OPEN
17 188 Tuček Vladimír CZE PCP 16J férfi OPEN
18 190 Novák David CZE SPRINGER 16J férfi OPEN
19 214 Mandát Dušan CZE PCP 16J férfi OPEN
20 217 Noha Petr CZE PCP 16J férfi OPEN
21 225 Hurdalek Jaroslav CZE PCP 16J férfi OPEN
22 229 Vaňkát Richard CZE PCP 16J férfi OPEN
23 230 Pusztai Ladislav CZE PCP 16J férfi OPEN
24 231 Rykr Jiří CZE PCP 16J férfi VETERAN
25 242 Orct Martin CZE PCP 16J férfi OPEN
26 243 Ryl Karel CZE PCP 16J férfi OPEN
27 244 Sarauer Michal CZE PCP 16J férfi OPEN
28 262 Kremláček Jiří CZE PCP 16J férfi VETERAN
29 263 Kremláčková Ivana CZE PCP 16J WOMEN
30 265 Vávrová Eliška CZE PCP 16J JUNIOR
31 268 Vichrová Anna CZE PCP 16J JUNIOR
32 274 Semetkovsky Ladislav CZE PCP 16J férfi VETERAN
33 280 Prazan Jiri CZE PCP 16J férfi OPEN
34 67 Guzik Dom DEU PCP 16J férfi OPEN
35 68 Hoff Björn DEU SPRINGER 16J férfi OPEN
36 69 Selau Thorsten DEU PCP 16J férfi OPEN
37 264 Homann Jan DEU PCP 16J férfi OPEN
38 271 Siegler Alexander DEU PCP 16J férfi OPEN
39 172 Vant Simon GBR PCP 16J férfi OPEN
40 173 Cavanagh Jim GBR PCP 16J férfi OPEN
41 177 Nelson Jim GBR PCP 16J férfi OPEN
42 179 Theodoulou Christakis GBR PCP 16J férfi OPEN
43 180 Palmer Neil GBR PCP 16J férfi OPEN
44 183 Birch Bill GBR PCP 16J férfi OPEN
45 191 Clark Kevin GBR SPRINGER 16J férfi VETERAN
46 267 Morss Greg GBR PCP 16J férfi OPEN
47 28 Szabó Dániel Zoltán HUN PCP 7.5J férfi OPEN
48 30 Tóth István HUN PCP 16J férfi VETERAN
49 31 Sutyinszki István HUN PCP 16J férfi OPEN
50 34 Nagy Katalin HUN PCP 16J WOMEN
51 35 Tóth Géza HUN PCP 16J férfi OPEN
52 46 Leskovics Róbert HUN SPRINGER 16J férfi OPEN
53 47 Párkányi Péter HUN PCP 7.5J férfi OPEN
54 49 Bosnyák János HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN
55 52 Fejes Tóth István HUN SPRINGER 16J férfi OPEN
56 58 Zolnai Zsigmond HUN PCP 16J férfi VETERAN
57 59 Jakab Miklós HUN PCP 16J férfi OPEN
58 76 Soós Ádám HUN PCP 7.5J férfi OPEN
59 77 Soósné Tölgyesi Patrícia HUN PCP 7.5J WOMEN
60 81 Tóth Ferenc HUN SPRINGER 16J férfi OPEN
61 99 Osztafin Ákos HUN PCP 16J férfi OPEN
62 101 Nagy Róbert HUN PCP 7.5J férfi OPEN
63 103 Kozma Ferenc HUN PCP 16J férfi OPEN
64 108 Lantos Péter HUN PCP 7.5J férfi OPEN
65 109 Varga László HUN PCP 7.5J férfi VETERAN
66 112 Vajdovics Miklós HUN PCP 7.5J férfi VETERAN
67 119 Hajnal Sándor HUN PCP 16J férfi OPEN
68 127 Ráti Zoltán HUN PCP 7.5J férfi OPEN
69 130 Borbás Gábor HUN PCP 7.5J férfi OPEN
70 131 Tarsoly Károly HUN PCP 16J férfi VETERAN
71 132 Szabó János HUN PCP 7.5J férfi OPEN
72 134 Nádasi György HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN
73 138 Miseta Zsolt HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN
74 145 Végh Zoltán HUN PCP 7.5J férfi OPEN
75 146 Végh László HUN PCP 7.5J férfi JUNIOR
76 149 Kovács Károly Róbert HUN PCP 7.5J férfi OPEN
77 153 Bella Szabolcs HUN PCP 7.5J férfi OPEN
78 156 Vágner Lara HUN PCP 16J JUNIOR
79 157 Szilágyi Sándor HUN PCP 16J férfi OPEN
80 158 Gecse Szilveszter HUN PCP 16J férfi OPEN
81 159 Váradi Tibor HUN PCP 16J férfi OPEN
82 162 Kelemen Ottó HUN SPRINGER 16J férfi OPEN
83 163 Pulai Zoltán HUN PCP 16J férfi OPEN
84 169 Kivés Kitti HUN PCP 7.5J WOMEN
85 170 Ludman Lajos HUN PCP 16J férfi OPEN
86 196 Leskovics-Ortelli Andrea HUN PCP 7.5J WOMEN
87 210 Nagy János Norbert HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN
88 211 Csaba Zoltán HUN PCP 7.5J férfi OPEN
89 219 Deák Róbert HUN PCP 7.5J férfi OPEN
90 220 Válik Zoltán HUN PCP 7.5J férfi OPEN
91 221 Beledi Zoltán HUN PCP 7.5J férfi OPEN
92 234 Tóth Mihály György HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN
93 235 Tóth Bettina HUN PCP 7.5J JUNIOR
94 236 Martinka László HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN
95 240 Hrachyn Viktoriia HUN PCP 7.5J WOMEN
96 252 Biliboc Eliza HUN PCP 7.5J JUNIOR
97 253 Triber Edina HUN PCP 7.5J WOMEN
98 254 Nagy Gábor HUN SPRINGER 7.5J férfi OPEN
99 255 Sas Ferenc HUN PCP 16J férfi OPEN
100 257 Bella Gergő HUN PCP 7.5J férfi JUNIOR
101 261 Lehel Sándor HUN PCP 16J férfi OPEN
102 266 Leskovics Dóra HUN PCP 7.5J JUNIOR
103 273 Bella Jenő HUN PCP 7.5J férfi OPEN
104 275 Balla László HUN SPRINGER 7.5J férfi VETERAN
105 276 Szalka Mihály HUN PCP 7.5J férfi OPEN
106 279 Suchanek-Lukács Margit HUN PCP 16J WOMEN
107 32 Kays Andrew Idris NOR SPRINGER 16J férfi VETERAN
108 151 Kocemba Tomasz POL PCP 16J férfi OPEN
109 197 Kida Dariusz POL PCP 16J férfi OPEN
110 209 Walicki Krzysztof POL SPRINGER 16J férfi OPEN
111 222 Wrobel Robert POL PCP 16J férfi OPEN
112 223 Wieloszynska Aleksandra POL PCP 16J WOMEN
113 227 Zając Krzysztof POL PCP 16J férfi OPEN
114 228 Zając Alicja POL PCP 16J WOMEN
115 232 Wiśniewski Sławomir POL SPRINGER 16J férfi OPEN
116 233 Sadowski Eugeniusz POL PCP 16J férfi VETERAN
117 245 Dyrcz Dawid POL SPRINGER 16J férfi OPEN
118 247 Gatlik Tomasz POL SPRINGER 16J férfi OPEN
119 249 Fedorowicz Konrad POL PCP 16J férfi OPEN
120 250 Orzol Damian POL PCP 16J férfi OPEN
121 251 Hyska Adam POL SPRINGER 16J férfi VETERAN
122 260 Kowalczyk Krzysztof POL PCP 16J férfi OPEN
123 237 Salaris Maria Giovanna SAR PCP 16J WOMEN
124 238 Manca Giovanni SAR PCP 16J férfi OPEN
125 256 Manis Sandro SAR PCP 16J férfi OPEN
126 258 Pau Maurizio SAR PCP 16J férfi VETERAN
127 259 Melis Giovanni SAR PCP 16J férfi VETERAN
128 23 Beňuš Peter SVK PCP 16J férfi OPEN
129 25 Hulac Frantisek SVK PCP 16J férfi OPEN
130 26 Hulacova Simona SVK PCP 16J WOMEN
131 33 Nagy Henrich SVK PCP 16J férfi OPEN
132 56 Šulek Tamáš SVK SPRINGER 16J férfi OPEN
133 122 Grega Miroslav SVK PCP 16J férfi OPEN
134 123 Grega Matej SVK PCP 16J férfi OPEN
135 124 Gregová Eva SVK PCP 16J JUNIOR
136 128 Marcel Žipaj SVK PCP 16J férfi OPEN
137 166 Hornacek Dominik SVK PCP 16J férfi OPEN
138 167 Tarnoczi Martin SVK PCP 16J férfi OPEN
139 184 Rodom Rastislav SVK SPRINGER 16J férfi OPEN
140 241 Oršulík Marián SVK PCP 16J férfi VETERAN
141 277 Telepák Pavol SVK PCP 16J férfi OPEN
142 278 Kral Peter SVK SPRINGER 16J férfi OPEN
143 193 van der Vyver Jan ZAF PCP 16J férfi OPEN
144 206 Bothwell Zelda ZAF PCP 16J WOMEN
145 208 Bothwell Brett ZAF PCP 16J férfi OPEN
146 212 Vrey Gert ZAF PCP 16J férfi OPEN
147 216 Olivier Michael ZAF PCP 16J férfi OPEN
148 246 Van Der Merwe Walter ZAF PCP 16J férfi OPEN
149 248 Marx Deon ZAF PCP 16J férfi OPEN

Ország Versenyzők száma
CHE Svájc 1
CZE Csehország 32
DEU Németország 5
GBR Egyesült Királyság 8
HUN Magyarország 60
NOR Norvégia 1
POL Lengyelország 15
SAR Sardinia 5
SVK Szlovákia 15
ZAF Dél-afrikai Köztársaság 7