World Hunter Field Target Championship 2022
World Hunter Field Target Championship 2022
World Hunter Field Target Championship 2022
World Hunter Field Target Championship 2022
World Hunter Field Target Championship 2022

Figyelem!

A rajtlista az eseményre regisztráló versenyzőktől függően változhat. Kérjük, ellenőrizze a rajtlistát közvetlenül a napi esemény kezdete előtt.

Attention!

The startlist may change depend on the competitiors registrating for the event. Please check the startlist immediatelly before the daily event starting.

2022.07.24.

Rajtszám szerint rendezve / Ordered by start number
Rajtszám Név Ország Pálya Lőállás
23 Peter Beňuš SVK

RED

15 OPEN PCP 16J MAN
25 Frantisek Hulac SVK

RED

6 OPEN PCP 16J MAN
26 Simona Hulacova SVK

RED

29 WOMEN PCP 16J WOMAN
28 Szabó Dániel Zoltán HUN

RED

25 OPEN PCP 7.5J MAN
30 Tóth István HUN

BLUE

28 VETERAN PCP 16J MAN
31 Sutyinszki István HUN

RED

34 OPEN PCP 16J MAN
32 Andrew Idris Kays NOR

BLUE

1 VETERAN SPRINGER 16J MAN
33 Henrich Nagy SVK

RED

11 OPEN PCP 16J MAN
34 Nagy Katalin HUN

RED

40 WOMEN PCP 16J WOMAN
35 Tóth Géza HUN

RED

32 OPEN PCP 16J MAN
39 Šimčík Oldřich CZE

BLUE

25 VETERAN PCP 16J MAN
41 Jakub Vicher CZE

RED

28 OPEN PCP 16J MAN
46 Leskovics Róbert HUN

BLUE

5 OPEN SPRINGER 16J MAN
47 Párkányi Péter HUN

BLUE

27 OPEN PCP 7.5J MAN
48 Ivo Peřina CZE

BLUE

10 OPEN PCP 16J MAN
49 Bosnyák János HUN

BLUE

6 OPEN SPRINGER 7.5J MAN
52 Fejes Tóth István HUN

BLUE

40 OPEN SPRINGER 16J MAN
56 Tamáš Šulek SVK

BLUE

7 OPEN SPRINGER 16J MAN
58 Zolnai Zsigmond HUN

BLUE

21 VETERAN PCP 16J MAN
59 Jakab Miklós HUN

RED

27 OPEN PCP 16J MAN
62 Kvapil Vladimír CZE

RED

1 OPEN PCP 16J MAN
65 Aleš Mikulecký CZE

BLUE

14 VETERAN PCP 16J MAN
67 Dom Guzik DEU

RED

29 OPEN PCP 16J MAN
68 Björn Hoff DEU

BLUE

5 OPEN SPRINGER 16J MAN
69 Thorsten Selau DEU

BLUE

6 OPEN PCP 16J MAN
76 Soós Ádám HUN

RED

11 OPEN PCP 7.5J MAN
77 Soósné Tölgyesi Patrícia HUN

RED

29 WOMEN PCP 7.5J WOMAN
78 Trudič Miroslav CZE

BLUE

28 VETERAN PCP 16J MAN
81 Tóth Ferenc HUN

BLUE

7 OPEN SPRINGER 16J MAN
90 Marta Růžičková CZE

RED

33 WOMEN PCP 16J WOMAN
91 Petr Vávra CZE

RED

3 OPEN PCP 16J MAN
94 Valchář Martin CZE

RED

32 OPEN PCP 16J MAN
96 Michal Indruch CZE

RED

37 OPEN PCP 16J MAN
98 Ludvík Janko CZE

BLUE

37 VETERAN PCP 16J MAN
99 Osztafin Ákos HUN

RED

11 OPEN PCP 16J MAN
101 Nagy Róbert HUN

RED

35 OPEN PCP 7.5J MAN
103 Kozma Ferenc HUN

RED

13 OPEN PCP 16J MAN
108 Lantos Péter HUN

BLUE

11 OPEN PCP 7.5J MAN
109 Varga László HUN

BLUE

1 VETERAN PCP 7.5J MAN
112 Vajdovics Miklós HUN

BLUE

18 VETERAN PCP 7.5J MAN
113 Katarína Pavlosková CZE

RED

6 WOMEN PCP 16J WOMAN
119 Hajnal Sándor HUN

RED

14 OPEN PCP 16J MAN
122 Miroslav Grega SVK

RED

27 OPEN PCP 16J MAN
123 Matej Grega SVK

RED

13 OPEN PCP 16J MAN
124 Eva Gregová SVK

RED

27 JUNIOR PCP 16J WOMAN
127 Ráti Zoltán HUN

RED

38 OPEN PCP 7.5J MAN
128 Žipaj Marcel SVK

RED

19 OPEN PCP 16J MAN
129 Petr Ratislav CZE

BLUE

21 VETERAN PCP 16J MAN
130 Borbás Gábor HUN

RED

18 OPEN PCP 7.5J MAN
131 Tarsoly Károly HUN

BLUE

19 VETERAN PCP 16J MAN
132 Szabó János HUN

RED

17 OPEN PCP 7.5J MAN
134 Nádasi György HUN

BLUE

10 OPEN SPRINGER 7.5J MAN
136 Jiří Fousek CZE

BLUE

18 VETERAN PCP 16J MAN
138 Miseta Zsolt HUN

BLUE

37 OPEN SPRINGER 7.5J MAN
145 Végh Zoltán HUN

RED

7 OPEN PCP 7.5J MAN
146 Végh László HUN

RED

7 JUNIOR PCP 7.5J MAN
149 Kovács Károly Róbert HUN

RED

19 OPEN PCP 7.5J MAN
151 Tomasz Kocemba POL

RED

35 OPEN PCP 16J MAN
153 Bella Szabolcs HUN

RED

40 OPEN PCP 7.5J MAN
156 Vágner Lara HUN

RED

6 JUNIOR PCP 16J WOMAN
157 Szilágyi Sándor HUN

RED

21 OPEN PCP 16J MAN
158 Gecse Szilveszter HUN

RED

15 OPEN PCP 16J MAN
159 Váradi Tibor HUN

RED

14 OPEN PCP 16J MAN
160 Cesare Crugnola CHE

RED

13 OPEN PCP 16J MAN
162 Kelemen Ottó HUN

BLUE

14 OPEN SPRINGER 16J MAN
163 Pulai Zoltán HUN

RED

5 OPEN PCP 16J MAN
166 Dominik Hornacek SVK

RED

18 OPEN PCP 16J MAN
167 Martin Tarnoczi SVK

RED

21 OPEN PCP 16J MAN
169 Kivés Kitti HUN

RED

3 WOMEN PCP 7.5J WOMAN
170 Ludman Lajos HUN

BLUE

29 OPEN PCP 16J MAN
172 Simon Vant GBR

RED

38 OPEN PCP 16J MAN
173 Jim Cavanagh GBR

RED

25 OPEN PCP 16J MAN
177 Jim Nelson GBR

RED

5 OPEN PCP 16J MAN
179 Christakis Theodoulou GBR

BLUE

25 OPEN PCP 16J MAN
180 Neil Palmer GBR

BLUE

29 OPEN PCP 16J MAN
183 Bill Birch GBR

BLUE

38 OPEN PCP 16J MAN
184 Rastislav Rodom SVK

BLUE

37 OPEN SPRINGER 16J MAN
187 Jiří Vydařelý CZE

BLUE

27 OPEN PCP 16J MAN
188 Vladimír Tuček CZE

RED

18 OPEN PCP 16J MAN
190 David Novák CZE

BLUE

3 OPEN SPRINGER 16J MAN
191 Kevin Clark GBR

BLUE

1 VETERAN SPRINGER 16J MAN
193 Jan van der Vyver ZAF

BLUE

27 OPEN PCP 16J MAN
196 Leskovics-Ortelli Andrea HUN

RED

1 WOMEN PCP 7.5J WOMAN
197 Dariusz Kida POL

BLUE

33 OPEN PCP 16J MAN
206 Zelda Bothwell ZAF

BLUE

21 WOMEN PCP 16J WOMAN
208 Brett Bothwell ZAF

RED

17 OPEN PCP 16J MAN
209 Krzysztof Walicki POL

BLUE

6 OPEN SPRINGER 16J MAN
210 Nagy János Norbert HUN

BLUE

13 OPEN SPRINGER 7.5J MAN
211 Csaba Zoltán HUN

BLUE

32 OPEN PCP 7.5J MAN
212 Gert Vrey ZAF

RED

34 OPEN PCP 16J MAN
214 Dušan Mandát CZE

RED

2 OPEN PCP 16J MAN
216 Michael Olivier ZAF

BLUE

17 OPEN PCP 16J MAN
217 Petr Noha CZE

RED

14 OPEN PCP 16J MAN
219 Deák Róbert HUN

RED

38 OPEN PCP 7.5J MAN
220 Válik Zoltán HUN

RED

34 OPEN PCP 7.5J MAN
221 Beledi Zoltán HUN

RED

35 OPEN PCP 7.5J MAN
222 Robert Wrobel POL

RED

7 OPEN PCP 16J MAN
223 Aleksandra Wieloszynska POL

BLUE

34 WOMEN PCP 16J WOMAN
225 Jaroslav Hurdalek CZE

RED

25 OPEN PCP 16J MAN
227 Krzysztof Zając POL

RED

21 OPEN PCP 16J MAN
228 Alicja Zając POL

BLUE

18 WOMEN PCP 16J WOMAN
229 Richard Vaňkát CZE

BLUE

29 OPEN PCP 16J MAN
230 Ladislav Pusztai CZE

BLUE

15 OPEN PCP 16J MAN
231 Jiří Rykr CZE

BLUE

34 VETERAN PCP 16J MAN
232 Sławomir Wiśniewski POL

BLUE

7 OPEN SPRINGER 16J MAN
233 Eugeniusz Sadowski POL

BLUE

15 VETERAN PCP 16J MAN
234 Tóth Mihály György HUN

RED

37 OPEN SPRINGER 7.5J MAN
235 Tóth Bettina HUN

RED

37 JUNIOR PCP 7.5J WOMAN
236 Martinka László HUN

BLUE

15 OPEN SPRINGER 7.5J MAN
237 Maria Giovanna Salaris SAR

BLUE

28 WOMEN PCP 16J WOMAN
238 Giovanni Manca SAR

RED

19 OPEN PCP 16J MAN
240 Hrachyn Viktoriia HUN

BLUE

35 WOMEN PCP 7.5J WOMAN
241 Marián Oršulík SVK

RED

40 VETERAN PCP 16J MAN
242 Martin Orct CZE

BLUE

32 OPEN PCP 16J MAN
243 Karel Ryl CZE

BLUE

33 OPEN PCP 16J MAN
244 Michal Sarauer CZE

RED

17 OPEN PCP 16J MAN
245 Dawid Dyrcz POL

BLUE

11 OPEN SPRINGER 16J MAN
246 Walter Van Der Merwe ZAF

BLUE

14 OPEN PCP 16J MAN
247 Tomasz Gatlik POL

BLUE

10 OPEN SPRINGER 16J MAN
248 Deon Marx ZAF

BLUE

16 OPEN PCP 16J MAN
249 Konrad Fedorowicz POL

BLUE

38 OPEN PCP 16J MAN
250 Damian Orzol POL

BLUE

2 OPEN PCP 16J MAN
251 Adam Hyska POL

BLUE

3 VETERAN SPRINGER 16J MAN
252 Biliboc Eliza HUN

RED

2 JUNIOR PCP 7.5J WOMAN
253 Triber Edina HUN

RED

2 WOMEN PCP 7.5J WOMAN
254 Nagy Gábor HUN

BLUE

16 OPEN SPRINGER 7.5J MAN
255 Sas Ferenc HUN

RED

28 OPEN PCP 16J MAN
256 Sandro Manis SAR

BLUE

40 OPEN PCP 16J MAN
257 Bella Gergő HUN

RED

33 JUNIOR PCP 7.5J MAN
258 Maurizio Pau SAR

BLUE

2 VETERAN PCP 16J MAN
259 Giovanni Melis SAR

BLUE

13 VETERAN PCP 16J MAN
260 Krzysztof Kowalczyk POL

BLUE

40 OPEN PCP 16J MAN
261 Lehel Sándor HUN

BLUE

38 OPEN PCP 16J MAN
262 Jiří Kremláček CZE

BLUE

17 VETERAN PCP 16J MAN
263 Ivana Kremláčková CZE

BLUE

13 WOMEN PCP 16J WOMAN
264 Jan Homann DEU

BLUE

32 OPEN PCP 16J MAN
265 Eliška Vávrová CZE

RED

3 JUNIOR PCP 16J WOMAN
266 Leskovics Dóra HUN

RED

1 JUNIOR PCP 7.5J WOMAN
267 Greg Morss GBR

BLUE

5 OPEN PCP 16J MAN
268 Anna Vichrová CZE

RED

28 JUNIOR PCP 16J WOMAN
271 Alexander Siegler DEU

BLUE

35 OPEN PCP 16J MAN
273 Bella Jenő HUN

RED

33 OPEN PCP 7.5J MAN
274 Ladislav Semetkovsky CZE

BLUE

16 VETERAN PCP 16J MAN
275 Balla László HUN

BLUE

2 VETERAN SPRINGER 7.5J MAN
276 Szalka Mihály HUN

BLUE

3 OPEN PCP 7.5J MAN
277 Pavol Telepák SVK

RED

32 OPEN PCP 16J MAN
278 Peter Kral SVK

BLUE

19 OPEN SPRINGER 16J MAN
279 Suchanek-Lukács Margit HUN

BLUE

25 WOMEN PCP 16J WOMAN
280 Jiri Prazan CZE

BLUE

17 OPEN PCP 16J MAN